Budapesti partnerünk megbízásából keresünk diákokat hosszú távra a következő pozícióba:
Irodai kisegítő

Feladatok:

-XLS táblázatok kezelése

- Napi és telefonos ügyintézések

- VOIP telefonos rendszer tesztelése

- Anyagok lefűzése, mappák rendszerezése

- Bemutatóterem rendben tartása (megbeszélés szerint)

- Alvállalkozók fogadása pl.: villanyszerelők és egyéb alvállalkozók

- Asszisztensi feladatok ellátása pl.: interneten anyagok rendelés

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Heti 20 óra vállalása

- Excel felhasználói szintű ismerete

- Proaktív, megbízható és aktív személyiség

Referenciaszám:
REF:pd1678
Kapcsolattartó:
Braun Alexandra