Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Irodai kisegítő munkatárs (hétvégi munkavégzésre) – diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

    • Szervezői feladatok
    • Munkavállalókkal és partnercégekkel történő kapcsolattartás péntek délutántól vasárnap estig
    • Otthonról végezhető munka
    • Esetenként helyettesítés az irodában (kolléga szabadsága esetén)
  • Amit kínálunk:

  • ·       Főállású bejelentett munka

  • ·       Távmunkavégzés

  • ·       Bérezés megegyezés szerint

  • ·       Laptop és mobiltelefon biztosított a munkavégzéshez

  • ·       Családias cégkultúra, barátságos munkahelyi légkör

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Hétvégi munkavégzés vállalása
    • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Irodai, adminisztrációs munkában szerzett tapasztalat
    • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációskészség
    • Problémamagoldás képessége

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.