Feladatok

  • Te fogod koordinálni az ügyfeleket az irodában
  • Nyomtatványokat osztasz, valamint segédkezel a dokumentáció kitöltésében
  • Időpontokat foglalsz a kliensek részére

Elvárások

- Rendelkezz nappali tagozatos tanulói jogviszonnyal
- Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz
- Legyél kedves, kommunikatív és segítőkész
- Heti 2 napon (hétfőn/kedden/csütörtökön) 8.00-14.00 óra közötti ráéréssel szükséges

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontúság és elkötelezettség.
Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél szakmailag fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!