Feladatok

  • Ügyfélszolgálati feladatok, megrendelések fogadása és feldolgozása
  • Árajánlatok készítése meglévő és új ügyfelek részére
  • Új potenciális ügyfelek részére a termékportfólió ismertetése, bemutatása
  • A közösségi média és az ügyfélszolgálati feladatok ellátása (Facebook és Instagram fiókok kezelése, az ügyfelek kérdéseire való gyors és udvarias válaszadás, e-mailes kommunikáció)

Elvárások

  • Az ideális jelölt akár pályakezdő is lehet vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkezhet
  • Tanulni és fejlődni szeretne
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • Angol nyelvismeret
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Te vagy a mi emberünk, ha az értékesítői feladatokat lelkes, proaktív csapattagként tudod ellátni

Előnyt jelent

  • Szorgalom
  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőséget
  • Versenyképes bérezést (alapbér + forgalom függvényében jutalék)
  • Betanulási lehetőséget, támogató csapatban, stabil hátterű, családbarát cégnél
  • Modern munkakörnyezetet
  • Amennyiben biztos hátterű vállalatnál, stabil, hosszútávú, megbízható munkahelyen szeretnél dolgozni, jelentkezz hozzánk

Céginformáció

A DRUTEX Kft. több mint 16 éve foglalkozik DRUTEX nyílászárók értékesítésével. Az anyacég, a DRUTEX S.A. Európa egyik legnagyobb nyílászáró gyártó vállalata, amely kiváló minőségű termékeivel és több évtizedes tapasztalatával kiemelkedő szereplője a piacnak. A DRUTEX Kft. célja, hogy a legmagasabb szintű ügyfél-elégedettséget érje el, miközben versenyképes áron kínál prémium minőségű termékeket.

A DRUTEX Kft. rendkívül széles termékpalettával rendelkezik, amely kielégíti a különböző vevői igényeket, a középkategóriás termékektől egészen a prémium minőségű nyílászárókig. Termékeink között megtalálhatók a műanyag, fa, alumínium, fa-alumínium, valamint műanyag és alumínium kombinációjával készült nyílászárók is. A kínálatban szerepelnek egyszerű ablakok, komoly emelő-toló teraszrendszerek, harmonika rendszerek, prémium minőségű bejárati ajtók, különböző típusú redőnyök, zsaluziók és pergolák.

A cég filozófiája a folyamatos innovációra, fenntarthatóságra és a minőség iránti elkötelezettségre épül. Ennek köszönhetően a DRUTEX Kft. nemcsak termékeiben, hanem szolgáltatásaiban is a legmagasabb színvonalat képviseli.

Az új bemutatótermünkben az érdeklődők megtekinthetik a termékpalettát és konzultálhatnak szakértő munkatársaikkal. Az ügyfelek így személyesen is meggyőződhetnek a termékek minőségéről és kiválaszthatják az igényeiknek leginkább megfelelő nyílászárókat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!