Feladatok

  • Külföldi és magyarországi projektek adminisztrációja
  • Kapcsolattartás és együttműködés külföldi partnerekkel
  • Irodavezető munkájának támogatása
  • Belső nyilvántartások vezetése jellemzően Excel táblázatok formájában
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás – tárgyalóképes szint
  • MS Office (Excel, Word)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás, szakmai igényesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Alapvető számítógépes, számítástechnikai ismeretek
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Francia/Német/Ukrán nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk közel 20 éves múltra visszatekintő, nemzetközi szinten is elismert cégcsoport tagja. Cégünk fő profilja elsősorban ipari villanyszerelés, mintegy 300 magyar munkavállalóval 8-10 különböző nyugat-európai projekten