Feladatok

A mindennapokban ezekkel a feladatokkal találkozhatsz:

  • Sales csapat munkájának folyamatos támogatása - kiemelt feladat
  • Számlázás - kiemelt feladat
  • ügyviteli feladatok
  • iktatás
  • árváltozások kezelése
  • Ajánlatkérések összegzése
  • Szerződések elkészítése sémák alapján
  • Kimutatások, havi riportok készítése
  • SAP adatkezelés bejövő számlák rögzítése

Elvárások

  • Megbízható, önálló, precíz  munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok (kiváltképp Excel és Outlook) áthatóbb ismerete
  • Proaktivitás és jó problémamegoldó készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • AI alapismeretek valamint nyitottság az új megoldások alkalmazására

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • releváns SAP ismeret
  • angolnyelv tudás
  • elemzői gyakorlat
  • jogi ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil talaj a lábad alatt: A Montivíz Zrt. biztos pont.
  • Szabad hétvégék: Hétfőtől péntekig, 8 órában dolgozunk, de a hétvége a tiéd!
  • Baráti légkör: Segítünk, támogatunk, és jól is érezzük magunkat közben.
  • Alapoktól a csúcsig: Teljes körű betanítással indítunk, hogy biztos alapokkal kezdhesd a munkát és folyamatosan építhess a tudásodon.
  • Csak ugorj fejest: Ha készen állsz, mi is azok vagyunk – azonnali kezdés!
  • Nincs megállás: Folyamatosan fejlődhetsz nálunk, szakmailag és személyesen is.
  • Munkaadói rugalmasság: Megértjük, ha feladatod akadt a munkán kívül.
  • Együtt erősek vagyunk: Csapatépítők, ahol még jobban összekovácsolódunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Üdvözlünk a MONTIVÍZ Zrt.-nél, ahol az ásványvíz nem csak egy ital, hanem egy érték. Több mint 20 éve működő, magyar családi vállalkozás vagyunk, és büszkén szállítjuk kiváló minőségű ballonos ásványvizünket országosan, hogy partnereinket és a fogyasztókat kiszolgáljuk.

2023 évben ásványvizünk két nemzetközi díjat is elnyert kiváló ásványvizünknek valamint a lelkes csapatunknak köszönhetően.

A MONTI, ahol a kincs a Balaton-felvidéki kristálytiszta, kőzetes rétegekből származik, és eljut a fogyasztók poharába. Az általunk nyújtott szolgáltatásokkal, a hálózati és ballonos vízadagoló automaták kihelyezésével, minden nap a MONTI ásványvíz kényelmét és élvezetét szolgáljuk ki.
Miért csatlakozz hozzánk:

  • Tapasztalat és hagyomány: Több mint 20 éve vagyunk jelen a piacon, és egy magyar családi vállalkozásként büszkék vagyunk arra, amit elértünk.
  • Minőség és frissesség: Termékeink a Balaton-felvidék tiszta forrásaiból származnak, így minden korty frissességet és kiváló minőséget garantál.
  • Ügyfélközpontúság: Vásárlóink kényelmére összpontosítunk, és szolgáltatásainkkal a legjobb élményt kínáljuk.

Csatlakozz hozzánk és legyél része egy olyan csapatnak, amely elkötelezett az ásványvíz minősége és az ügyfélelégedettség iránt. Ha szívesen dolgoznál egy olyan vállalkozásnál, amely az egészséges életmód és a minőség mellett áll ki, akkor várjuk jelentkezésedet, hogy közösen folytathassuk a MONTI sikerét!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold önéletrajzodat és motivációs leveledet.