Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. logó
Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft.

A Petrolszolg Kft. legújabb csapattagját keresi, mint

Irányítástechnikai Tervezőmérnök

Technológiai rendszerek, berendezések, eszközök, valamint azok segédüzemi rendszereinek teljes felelősségű kiviteli, illetőleg megvalósulási terveinek elkészítése. Technológiai szolgáltatás és felügyelet biztosítása a folyamatos üzemvitel és a műszaki színvonal hosszú távú fenntartása érdekében.a

Feladataid lennének:

  • Kiviteli/ megvalósítási terv készítése, jóváhagyása, azok iránti felelősség. Ellenőrzések lebonyolítása, teljes körű koordinálása. A projekt fenntartási időszakában a megrendelő felé monitoring biztosítása.
  • A szakterületét érintő kisebb és közepes méretű komplex technológiai rendszerek önálló megtervezése, kivitelezése és nagyobb projektek műszaki tartalmának összeállításának koordinálása, és ezzel összefüggő tervezői feladatok elvégzése. Mérnöki támogatás nyújtása a felmerülő problémák megoldásához, számítások végzése, specifikációk készítése.
  • Rekonstrukciók, új létesítmények folyamatirányító rendszereinek tervezésével, üzembehelyezésével kapcsolatos tevékenységekben való közreműködés.
  • Anyagok beszerzése során a versenyeztetésnél a beszerzők műszaki támogatása, kiválasztásban való aktív részvétel.
  • Önálló kezdeményezése a szervezti szintű adatszolgáltatásoknak, elemzések készítése. Karbantartási munkák vonzataként dokumentációk javítása, rajzok frissítése. Szükség esetén mérőperem számítások elvégzése.
  • Kapcsolattartás a társszervezetek képviselőivel, szakmai támogatás a saját szervezet munkáját érintő feladatokban, projektmunka esetén a projektvezető aktív támogatása. Szakmai képviselete a szervezetnek projektekben, teamekben. Alvállalkozói munkavégzés esetén irányítás, ellenőrzés.
  • Szakterületre vonatkozó utasítások betartása és betartatása. Szakterületére vonatkozó dokumentumok, folyamatleírások elkészítésében való részvétel.
  • Nagyobb, komplex projekteknél a tervezésben más tervezőirodák koordinációja melletti részvétel.

A sikeres kiválasztáshoz szükséges:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office, AutoCAD ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Mérnök Kamarai tagság
  • Villamos/műszeres területen szerzett gyakorlat
  • EPLAN ismeret
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Munkalehetőséget Magyarország egyik legnagyobb biztos hátérrel rendelkező nemzetközi piacon működő vállalatánál
  • Együtt dolgozhatsz egy tapasztalt, támogató és összetartó csapattal
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatást
    • Évi 800.000 HUF cafetéria keretösszeg
    • 13. havi karácsonyi jutalom
  • Bejárási- vagy lakhatási támogatást
  • Széles körű ismeretek megszerzését, fejlődési lehetőségeket
  • Szakmai tréningeket
  • Ingyenes egészség megőrző programok/szolgáltatások és egészségügyi szűrések a szerződött egészségügyi partnerünknél
  • Mérnök Kamarai jogosultság megszerzésének a lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Termeléstervező/Gyártástervező