A BAKONYI ERŐMŰ ZRT.

Irányítástechnikai mérnök munkatárs

pozícióba keres munkatársat azonnali munkakezdési lehetőséggel.

A Veolia a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.

Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.

Cégcsoportunk elkötelezett abban, hogy minden tevékenységét a legszigorúbb jogi és etikai normák szerint folytassa. Nem toleráljuk a korrupciót, vagy annak kísérletét, ezért bevezettük az ISO 37001 antikorrupciós irányítási rendszert, mely a korrupciómentes működés és kultúra kialakítását és fejlesztését támogatja.

Feladatok:

  • Az erőmű termelésének támogatása (elsősorban automatizálási oldalról)
  • Saját és külső kapacitással végzendő beruházási és felújítási munkák meghatározása, feladatok műszaki előkészítése
  • Irányítástechnikai karbantartó munkavállalók irányítása
  • Technológiai folyamatokban mérő és vezérlőberendezéseinek üzemeltetése és karbantartása
  • Hibák elhárítása
  • Üzemviteli területekről érkező fejlesztési igények megvalósítása
  • Nyilvántartások naprakészen tartása
  • Műszaki kérdések egyeztetése társosztályokkal
  • Éves projektek műszaki tartalmának meghatározása
  • Adatszolgáltatás a tervezéshez, valamint tervzsűrizés
  • Kivitelezés felügyelete, műszaki ellenőrzése, ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése.

Munkarend:

  • Általános munkarend, 6:00-tól 14:00-ig.

Elvárásaink:

  • Műszaki diploma (villamosmérnök, mérnök informatikus, mechatronikai mérnök)
  • DCS, PLC programozásában, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol
  • Ipari hálózatok, buszrendszerek ismerete (elsősorban ipari ethernet)
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete
  • Projektszemléletű munkavégzés
  • Technológiai dokumentációk, utasítások, rajzok és szabványok készítése és kezelése
  • Gyártási folyamatok és berendezések beállítása, üzemeltetése, karbantartása és javítása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Emerson DeltaV rendszer ismerete
  • Siemens PLC programozási tapasztalat
  • Mechanikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Cafeteira – 534 000 Ft/év
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel (a bérlet 86%-át fizeti a cég), akár autóval (30Ft/ km) járna be
  • Áramdíj kedvezmény
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • 5% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye: Bakonyi Erőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság,
8401 Ajka, Gyártelep

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök
Cégnév: Bakonyi Erőmű Zrt.