Feladatok:

  • KB 10 FŐS VILLANYSZERELŐ CSAPAT IRÁNYÍTÁSA

  • KOMMUNKIÁCIÓ ANGOL NYELVEN A MUNKÁT KIADÓ FELETTESSEL

  • a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása

  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe

  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása

  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése

  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése

  • a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott szerelvények, zárlatos fogyasztó, kiégett világítótestek stb.) és javítása

Elvárások:

  • KOMMUNIKÁCIÓKÉPES ANGOL NYELVTUDÁS

  • CSOPORTVEZETŐ TAPASZTALAT

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség

  • minimum 2-3 éves ipari villanyszerelési tevékenység során szerzett gyakorlat

  • 4-5 hetente kulfoldre utazás vállalása (Az állás betöltése hosszabb távú külföldi tartózkodást igényel (4-5 hét külföld, 1 hét itthon)

  • villanyszerelési technológiák ismerete

  • műszaki rajzok ismerete, értelmezése

  • munka, - és tűzvédelmi ismeretek

Amit kínálunk:

  • KIEMELKEDŐ BÉREZÉS

  • Az itthon tartózkodás alatt nem kell dolgozni,de ezt is fizetjük :)

  • SZÉP-kártya csomag

  • invesztálunk munkavállalóinkba, hiszünk benne, hogy a fejlődés egyik kulcsa a tanulás. Dolgozóink rendszeres továbbképzéseken, tanfolyamokon vesznek részt

  • a beosztás kiszámítható, amivel tervezni lehet

  • ki- és hazautazást a cég biztosítja

  • A munkavégzés helyszínén, térítésmentes szállást biztosítunk; kollégáinknak teljesen felszerelt, modern apartmanokat bérlünk

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld