Trenkwalder
Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Ipari Mérnökség Vezető pozícióba.

Ipari Mérnökség Vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Stratégiák kialakításában való aktív részvétel és szoros együttműködés az ázsiai gyártóegység és az amerikai ipari mérnökségi vezetőkkel,
  • Globális mérnökségi stratégia lebontása a csapat szintjére és a hozzájárulási projectek definiálása és támogatása,
  • Mérnökökből és technikusokból álló gyártástámogató csoport irányítása, tagok mentorálása, technikai tanácsadás és folyamatos fejlesztési projectek segítése,
  • Egyéni fejlesztési tervek készítése, nyomon követése,
  • Rövid és távoli célok meghatározása a csoporttagokra, illetve a csoport egészére vonatkozóan,
  • Mérőszámok figyelése, szükség esetén a határszámok növelése vagy csökkentése,
  • Csapat kulcs tevékenységeinek folyamatos fejlesztése:
  • Gyártási értékáram folyamatok kialakítása és fejlesztése,
  • Gyártási és raktári kapacitások elemzése, S&OP folyamatok támogatása,
  • Beruházások előkészítése, kivitelezése,
  • A gyártás és raktárak mindennapos működésének támogatása automatizálási lehetőségek fejlesztése (Industry 4.0),
  • Termékek árazási folyamatának fenntartása és javítása (Costing),
  • Adatelemző tevékenységek fejlesztése és kiaknázása (Big Data),
  • Vállalati lean kultúra fejlesztése, lean programok vezetése.,
  • Új termékek gyártási folyamatainak biztosítása,
  • Folyamatfejlesztés, optimalizálás és költséghatékony, hibabiztos megoldások keresése a minőség javításán keresztü,
  • Lean alapelvek használatának biztosítása a napi tevékenység során,
  • Kapcsolattartás a többi mérnöki, létesítmény gazdálkodási, gyártástervezési és termelési csapatokkal,
  • Állóezközökhöz és csapat működéshez köthető költségvetés tervezése, kezelése és napra készen tartása. (CAPEX, OPEX).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább Bsc. szintű Villamosmérnök, Gépészmérnök, Mechatronikai Mérnök, Műszaki Menedzser szak vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú végzettség,
  • Ipari környezetben eltöltött tapasztalat,
  • 5-6 éves vezetői tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen, VSM, lean maturity stb.).

Amit kínálunk:

  • Fejlett technológiai környezet, legkorszerűbb rendszerek (Ipar 4.0) és megoldások,
  • Modern, innovatív munkakörnyezet,
  • Nemzetközi kapcsolatok kialakításának lehetősége,
  • Külföldi kiküldetéseken, stratégiai tervezésben való aktív részvételi lehetőség,
  • Fiatalos légkör,
  • Kihívásokkal teli munka,
  • Munka-magánéletet támogató cégkultúra,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Számos elemből választható Cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető