Melon HR Technology Kft.

Ipari klímaszerelő

Dinamikusan fejlődő vállalat kiemelt bérezéssel, Nagytarcsa vonzáskörzetébe ipari klímaszerelőt keres!

Főbb feladatok, munkák:

- Klímaberendezések telepítése
- Berendezések beüzemelése
- Javítási folyamatok levezénylése
- Diagnosztizálás és javítás
- Ipari hűtéstechnikai gépek telepítése, javítása
- Részvétel épületgépészeti karbantartásokban

Elvárások

- 5-10 év tapasztalat
- Klímaszerelői végzettség
- Érvényes FG I-es vizsga
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Magas minőségű munkaruhák és munkaeszközök
- Szakmai tanulási lehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Céges teljes körűen felszerszámozott szervizautó
- Céges telefon biztosítása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Villanyszerelői végzettség
- Erős fizikum, jó erőnlét
- Igazolt szakmai tapasztalat hűtéstechnikában
- Épületgépész szakirány

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Melon HR Technology Kft.