Feladatok

  • Hűtőkamrák, hűtőpultok, kereskedelmi hűtő berendezések szerelési, karbantartási és javítási munkálatai
  • Önállóan dolgozni tudó a munkát, feladatot előtérbe helyező és megoldani képes munkatársat keresünk.
  • Versenyképes jövedelem valós szakmai tudás függvényében!

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • precíz, önálló munkavégzés
  • igényes legyen a környezetére és magára
  • leinformálhatóság

Előnyt jelent

  • legalább 2-3 éves szerelői tapasztalat
  • szakmai végzettség
  • minimum H-II. F-gáz képesítés
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • ADR képesítés
  • klímaszerelői végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

A szakmai elvárások mellett számunkra nagyon fontos, hogy kollégáink részére pozitív hangulatú, családias munkahelyi légkört biztosítsunk egy olyan megbízható és összetartó csapatban, ahol odafigyelünk egymásra. Ha ez számodra is szimpatikus, akkor várunk szeretettel!

Amit nyújtunk neked:
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Szezonon kívül is versenyképes fix fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzéseken való részvétel
  • Kulturált, tömegközlekedéssel és személygépkocsival is jól megközelíthető munkahely
  • Céges autó szerszámokkal felszerelten
  • Céges telefon

Céginformáció

Cégünk a Kassai-Klíma Kft., több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, sikerünk titka a megbízható, pontos, tiszta munkavégzés.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el nekünk Önéletrajzát!

Cégnév: KASSAI-KLÍMA KFT.