Lechner Nonprofit Kft.

Integráció-fejlesztési szakértő

Főbb feladatok, munkák

  • Az integrációs igényeinek feltérképezése, iránymutatás a technológia és a támogató eszközök kiválasztásához
  • Integrációs megoldási koncepciók kialakítása
  • Integrációs folyamat támogatása tervezéstől az élesítésig
  • Az adattartalom, titkosítás, kommunikációs protokollok, technológiai követelmények meghatározása
  • Implementáció támogatása, az integrációs fejlesztések mennyiségi átvétele
  • Az integrációs -és teljesítmény tesztelés, élesítés támogatása
  • Dokumentációk készítése, véleményezése, nem-funkcionális követelmények betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat rendszerintegrációs projektben
  • Middleware technológiák fejlesztői szintű ismerete (Pl.: Webservice, XML/SOAP)
  • Előnyt jelent Oracle Service Bus, Oracle SOA Suite ismerete
  • XML, XSD, JSON kezelő eszközök ismerete
  • Architect szemlélet, proaktivitás, együttműködési készség
  • Jóváhagyott követelmények elemzése
  • Gyakorlat komplex informatikai rendszerek fejlesztésében
  • Erős problémamegoldó és analitikus készség
  • Nagyvállalati informatikai folyamatok ismerete
  • Jó fogalmazókészség, kalkulációs képesség
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a változó igényekhez és környezethez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hálózati protokollok és megoldások ismerete
  • SzEÜSz/ KEÜSz ismeret
  • Magas minőségű munkavégzésre való törekvés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés
  • Folyamatos fejlődés igénye
  • Ingatlannyilvántartási, földhasználati és földvédelmi folyamatok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai informatikai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Cafeteria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • A közigazgatási folyamatok átfogó megismerésének lehetősége
  • Sportolás támogatása (ingyenes jóga, erősítő edzés helyben, fedett kerékpártároló)
  • Nyelvtanulás támogatása (ingyenes angol tanfolyam helyben)
  • Ingyenes, korlátlanul fogyasztható kávé, ásványvíz
  • Felelőségteljes, izgalmas, változatos feladatkör

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük, küldd el fényképes magyar nyelvű és bruttó bérigényedet is tartalmazó önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő