Feladatok

  • Az Egyesület meghatározott ingatlanjaival kapcsolatos digitális nyilvántartás vezetése és napra készen tartása;
  • Az ingatlanokhoz kapcsolódó dokumentumok (bérleti, használati szerződések és megállapodások, tulajdoni lapok, helyszínrajzok, alaprajzok) digitalizálása és az adatbázisba történő behivatkozása;
  • Az ingatlanokhoz kapcsolódó közüzemi szerződések, illetve a közüzemi fogyasztási adatok nyilvántartása és elemzése, a szerződések szerinti tételes számlaellenőrzés és azok továbbítása jóváhagyásra;
  • Közreműködés a szerződéselőkészítő dokumentumok elkészítésében (lokális piackutatás, elemzés) és az ingatlanok feltárásában;
  • Iroda- és tisztítószerekkel kapcsolatos feladatok ellátása (negyedéves igényfelmérés és beszerzés a szervezet egészére vonatkozóan);
  • Általános gondnoki feladatok (takarítás, parkgondozás, karbantartás) és az azokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, részvétel a selejtezési eljárásokban;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a régiós ingatlanüzemeltetési referensekkel, munkavállalókkal.

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben, ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • pontos precíz munkavégzés és terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • támogató csapat;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • családbarát munkahely;
  • egyéb, béren kívüli támogatások.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felzárkóztatásért felelős Modellprogramok Szervezeti Egysége felvételt hirdet ingatlanüzemeltetési referens munkakör betöltésére, Budapestre.

Szervezeti egységünk célja, hogy a Jelenlét módszer segítségével a Magyarországon leszakadó, mélyszegénységben lévő településeken diagnózisalapú, komplex fejlesztő munkát valósítson meg. A Jelenlét lényege: a kirekesztett közösségekkel együtt, helyben, közösen feltárni a problémákat, azokra választ adni, s együtt megtalálni a kivezető utat.
A bevont települések növekedésével folyamatosan bővítjük a terepen dolgozók, valamint a program hátterét támogató irodai csapatainkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk részletes szakmai önéletrajzod fizetési igény megjelölésével, melyet a ’Jelentkezem’ gombra kattintva tudsz nekünk elküldeni.