Ingatlantanácsadó

Legyél csapatunk tagja!

Amennyiben szeretnél egy stabil, válságálló, piaci változásokhoz jól alkalmazkodó stabil munkalehetőséget, amely átlag feletti jövedelmet biztosít mindamellett, hogy szabadon oszthatod be az idődet és eredményorientáltan, kreatívan végezheted a munkádat, csatlakozz hozzánk.

Az Otthon Centrum Székesfehérvár, Kossuth utcai irodájába és a Gárdonyban nyíló új irodába a kibővült tevékenységünk miatt ingatlanértékesítő kollégákat keresünk.

Az Otthon Centrum Magyarország legnagyobb ingatlankínálatával, legtöbb irodával, számtalan szakmai díjjal rendelkező Franchise hálózata. 20 év szakmai tapasztalatának köszönhetően mára a piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan és a hitelközvetítés terén.

A hálózat legfőbb célja az ügyféligények megbízható és korrekt kielégítése, mindehhez olyan egyedi hátteret biztosít, amelynek köszönhetően az ügyfelek igényeit professzionális szinten, komplex szolgáltatással tudja kielégíteni.

Amit kínálunk

  • A hálózat 20 éves szakmai tudásának, tapasztalatának átadása
  • Kidolgozott munkafolyamatok
  • Betanulási időszakban folyamatos támogatói háttér
  • Rugalmas munkaidő, önálló munkavégzési lehetőség
  • Meghatározott teljesítmény mellett havi fix jövedelem
  • Kiemelkedő, átlagon felüli jövedelem
  • Szakmai fejlődést eredményező folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Családbarát iroda

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználó szintű számitógépes ismeret
  • Szakmai fejlődésre való nyitottság
  • Önálló és csapatmunkában való munkavégzés képessége
  • Vezetői engedély, saját személygépkocsi

Főbb feladatok, munkák

  • A meglévő ingatlanportfolió értékesítése és annak folyamatos bővítése
  • Beérkező ügyféligények kezelése
  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Megbízások felvétele, hirdetések szerkesztése
  • Ingatlan bemutatók szerevezése és lebonyolítása
  • Ajánlattétel, ártárgyalások, adás vételi szerződések menedzselése
  • Adminisztrációs feladatok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat.

Várjuk fényképes önéletrajzodat a „jelentkezem” gombra kattintva.

Cégnév: Tereza Ingatlan Kft. - Otthon Centrum