Feladatok

Csatlakozz hozzánk, ha imádod a XVII. kerületet!
Fiatalos, lendületes ingatlanközvetítő cég vagyunk, ahol nem csak az üzleti életre, hanem a jó hangulatra is nagy hangsúlyt fektetünk.

  • Dinamikus munkakörnyezet a XVII. kerületben.
  • Kiemelkedő lehetőség a szakmai fejlődésre és karrierépítésre.
  • Fix fizetés és jutalmazási rendszer az eredményeid alapján.
  • Ingyenes szakmai tréningeket, hogy mihamarabb szakértőjévé válj a területednek.

Elvárások

  • Szeretnéd, hogy a munkád izgalmas legyen? Itt a helyed!
  • Téged is érdekel az ingatlanok világa? Velünk ezt hivatássá változtathatod!
  • Ha szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a nevetés és a munka kéz a kézben jár, ne habozz, jelentkezz!

Előnyt jelent

  • Kitartást és motivációt a céljaid eléréséhez.
  • Jó kommunikációs képesség és rugalmasság az ügyfelek igényeinek kezelésében.
  • Üzleties megjelenés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Vedd fel velünk a kapcsolatot
A Tecnocasa Group nemzetközi ingatlanközvetítő hálózat egyik alapelve, hogy nagy figyelmet fordít a munkatársaira, különös tekintettel a fiatalokra.
Cégünk ingyenes és folyamatos képzést biztosít mind a kezdő, mind a már tapasztalattal rendelkező munkatársak részére, ezzel támogatva a hálózat alá tartozó partnerirodákat, hogy sikeresen be tudják illeszteni soraikba az újonnan érkező munkatársakat.
A fiatalos, dinamikus, motiváló, közös értékrenden alapuló munkakörnyezet megteremtése még az alapító elnöktől származik.
Minden Tecnocasa partneriroda önállóan kezeli a munkatársak kiválasztását és beillesztését, de a Tecnocasa Group keretein belül minden munkatárs számíthat egy hosszú évek során kifejlesztett, felépített és folyamatosan megújuló rendszerre, munkamódszerre, és nem utolsó sorban innovatív, modern eszközökre is.
Szeretnél ingatlanközvetítő irodában dolgozni?
A Tecnocasa Group több mint 14.000 munkahelyet teremtett világszerte.
Meséld el nekünk ki vagy, és mik a céljaid!
Ha úgy érzed, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel, küldd el nekünk az önéletrajzodat.
Megtanulhatsz egy érdekes és dinamikus szakmát, többféle képességet is elsajátíthatsz, és rengeteg sikerélménnyel gazdagodhatsz.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérünk, hogy csatold önéletrajzod! Köszönjük!