Feladatok

  • A Társaság stratégiai elvárásához igazodóan, a gazdaságosság szem előtt tartásával ingatlan/helyiség bérbevételek, ingatlan vételek, bérbeadások, eladások engedélyeztetése, szerződés előkészítése, birtokba adás-vétele. Szerződések egyeztetése postai szakterületekkel,
  • Számításba vehető bérlemény, vagy eladó ingatlan lehetőségek felkutatása, az érintett szakterületek bevonásával azok alkalmassági megtekintésének megszervezése, dokumentálása.
  • Bérbeadási, értékesítési pályázati kiírások és Értékesítési Tájékoztatók összeállítása, az eljárás lebonyolítása, pályázati anyagok értékelése.
  • Döntés előkészítő anyagok készítése, ingatlanokkal kapcsolatos adatszolgáltatások.
  • Közreműködés a külső szakértők által készített értékbecslések, szakértői anyagok felülvizsgálatában.
  • Földhivatali és Ingatlanjogi ügyek (pl. társasházasítás, albetétesítés, szolgalmi jog, telekalakítás, tulajdonjog rendezés stb.) intézése együttműködve a jogi területtel.
  • A megkötött ingatlanbérleti szerződések kezelése (szerződések újra tárgyalása, díjemelés, bérleti díjszámláztatás stb.).
  • Piackutatás végezése a piaci bérleti díjak meghatározása érdekében.
  • Kapcsolattartás a bérbeadókkal/használatba adókkal, bérlőkkel, tulajdonostársakkal, partnervállalkozásokkal, postai szakterületekkel.
  • FM Ingatlan moduljának, Ingatlan adatbázis, és egyéb adatnyilvántartó táblák karbantartása.

Elvárások

  • Elvárt legmagasabb iskolai végzettség: technikum/ szakközépiskola/gimnázium
  • MS Office termékek felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • kiváló rendszerszemlélettel rendelkezel

Előnyt jelent

  • jogi, államigazgatási végzettség
  • ingatlan ügyekben szerzett tapasztalat
  • gépkocsivezetői jogosítvány

Céginformáció

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? A Magyar Posta Zrt. Kelet-magyarországi Ingatlangazdálkodási Osztály Ingatlangazdálkodási munkatárs munkakörbe munkatársat keres

A munkavégzés helye: Debrecen Határozatlan munkaviszony Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.