Feladatok

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz?
  • Aktuális műszaki és üzemeltetési helyzetről feltáró riportok készítése;
  • Bérleti szerződések átvilágítása;
  • Geodéziai felmérések koordinálása;
  • Közművek állapotának feltérképezése;
  • Költségoptimalizálási feladatok elvégzése;
  • Javaslattétel az ingatlanok, valamint azokhoz kapcsolódó szolgáltatások fejlesztésére;
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, jogászokkal és egyéb harmadik féllel;
  • Üzemeltetési, és beruházási tervek készítésében való aktív közreműködés;
  • Bérlők szerződésben vállalt kötelezettségeinek betartatása;
  • Új projektek / beruházások előkészítése és végrehajtásának műszaki felügyelete;
  • Ügyvezetők munkájának teljes körű támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki- vagy gazdasági végzettség;
  • Minimum 5 év releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete;
  • Naprakész műszaki, ingatlanjogi, pénzügyi ismeretek;
  • Önállóság az operatív feladatok ellátásában;
  • MS Office magas szintű kezelése;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Vállalatirányítási rendszerekben szerzett tapasztalat;
  • Területre vonatkozó jogszabályi háttér ismerete;
  • Kimagasló érdekérvényesítési, koordinációs és együttműködési képességek;
  • Kiváló elemzői, kommunikációs, szervezői készségek.

Előnyt jelent

  • Ingatlanfejlesztési pozícióban szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Eniac, DOX szoftverek ismerete;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, kihívásokkal teli munka lehetősége
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Év végi prémium

Céginformáció

Cégcsoportunk közel két évtizedes tapasztalattal, regionális szinten meghatározó piaci pozícióval rendelkező generálkivitelező vállalkozásokat foglal magában. Portfólió bővítés miatt keressük új - gazdasági és jogi szemlélettel bíró, műszaki gondolkodású - INGATLANFEJLESZTÉSI ÉS ÜZEMELTETÉSI PROJEKTMENEDZSER kollégánkat, aki a cég feladatait teljeskörűen ellátja és részt vesz az új üzletág integrációjában.

Pályázni a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajz csatolásával lehet.