Feladatok

Kezdő vagy?
Mi megtanítjuk, hogyan válj remek értékesítővé!

Tapasztalt értékesítő vagy?
Hidd el, neked is tudunk újat és jobbat mutatni!

  • Első feladat: Ki kell választanod, hogy alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyt szeretnél.
  • Ingatlanok keresése: Használt és új eladó, valamint kiadó ingatlanok felkutatása és ingatlanhirdetések kezelése.
  • Ingatlanbemutatások: Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás: Ügyfelekkel való telefonos és személyes kapcsolattartás.
  • Tárgyalások: Tárgyalások és szerződéskötések megszervezése.
  • Ügyféltámogatás: Ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamat során.
  • Portfóliókezelés: Meglévő portfólió kezelése és bővítése.
  • Adminisztráció: Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

Mi az, amit elvárunk Tőled?
  • Megjelenés: A megnyerő megjelenés az értékesítő alapismérve, mivel az ápolt, professzionális megjelenés bizalmat ébreszt az ügyfelekben
  • Értékesítési készségek: Fontos, hogy rendelkezz természetes értékesítési érzékkel, hiszen az ügyfelek igényeinek felismerése, valamint a meggyőzés és a kapcsolatépítés az eredményes értékesítés alapjai.
  • Kommunikációs készségek: Legyen kiváló kommunikációs készséged, hiszen a hatékony és érthető információátadás, valamint a megfelelő kapcsolatépítés alapvető az ügyfelekkel és kollégákkal való sikeres együttműködéshez.
  • Pontos munkavégzés és tanulékonyság: Rendelkezz precíz munkavégzési képességgel, valamint légy nyitott az új ismeretek elsajátítására, hiszen a megbízhatóság és a folyamatos tanulás kulcsfontosságú a szakmai fejlődéshez és a hatékony munkavégzéshez.
  • Számítógépes ismeretek: Alap, illetve felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel megléte, hiszen a modern technológiák magabiztos használata elengedhetetlen az adatok kezeléséhez és a napi feladatok gördülékeny elvégzéséhez.
  • Helyismeret: A budapesti helyismeret elengedhetetlen a munkavégzéshez, melyet ma már a technikai széles tárháza támogat.
  • Érettségi: Legyen legalább érettségid, hiszen ez az alapja a folyamatos szakmai fejlődésnek és a további képzéseknek.

Előnyt jelent

  • OKJ végzettség: Ha rendelkezel vele, az segíthet az ingatlanértékesítési feladatokban.
  • Adminisztratív és/vagy értékesítési tapasztalat: Korábbi tapasztalat ezen a területen előnyös a feladatok hatékonyabb ellátásához.
  • Idegennyelv-tudás: Jó, ha van, de nem kötelező! ????

Amit kínálunk

  • Választható jogviszony: Kiemelt jutalék lehetőséggel.
  • Modern, jól felszerelt iroda: A V. kerület szívében, mindhárom metróvonal pár perces távolságában található.
  • Rugalmas időbeosztás: Akár a saját igényeid szerint alakíthatod a munkarendedet.
  • Stabil vállalati háttér: Folyamatosan fejlődő, megbízható munkahelyi környezet.
  • Hosszú távú karrierlehetőség: Folyamatos fejlődési lehetőségek várnak rád.
  • Személyre szabott oktatás: Professzionális, díjmentes mentorprogram keretében.
  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Kezdés: A jelentkezés elbírálását követően akár azonnal.

És a ráadás:

  • Nincs belső konkurencia: Sok eszkimó, kevés fóka elve. Egy megbízás egy kollégához tartozik, ha százan vagytok a hálózatban sokkal kisebb az esélyed, hogy az a te üzleted lesz.

  • Nincs területi megkötöttség: Nem kell leadni a tippeket másik irodának (nem vagyunk franchise!) a hálózaton belül valami jutaléktöredékért, hanem valamennyi kollégánk bárhol köthet megbízást és kereshet teljes bevételt.

  • Nincsenek különböző címeken beszedett költségek: Tanfolyam díj, mentori díj, asztalpénz, marketingköltség stb. Sok hálózatnál később bukkannak fel a rejtett költségek.

  • Nincs konkurencia tilalom: A hálózatoknál dolgozó munkatársak nagy többsége az első hónapban szembesül a konstrukció hátrányaival, de irodát váltani már milliós kötbér kifizetésével tudna.

  • Nincs többezres elavult országos adatbázis: Csak budapesti, esszenciális megbízások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Ingatlanértékesítéssel és kivitelezéssel már több mint 10 éve foglalkozó német-magyar cégcsoport.
Segítőkészen és proaktívan állunk egymáshoz, hogy megszüntessük a siker akadályait. A fejlődés és tudatosság vezérel minket, hogy a legjobbak legyünk. Az őszinteségben hiszünk, így átlátható keretekkel és reális célokkal biztosítjuk a sikert és a jó hangulatot. Nemcsak elérni, hanem megélni is akarjuk a közös sikereinket – csatlakozz Te is!

Állást keresel? Abban nem segíthetünk csak a pörgésben.

Ebben a telített ingatlanszakmában a minőségi szolgáltatásé a jövő. Olyan munkatársakkal szeretnénk együtt dolgozni, akik hajlandóak plusz időt és energiát áldozni a siker érdekében.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy szívesen lennél elkötelezett tagja Te is a csapatunknak, várjuk a szakmai önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva!