Feladatok

  • Eladó ingatlanok felkutatása kereső ügyfeleink számára
  • Megbízásikötési tárgyalás lebonyolítása eladó ingatlanok tulajdonosaival
  • Megbízási szerződések megkötése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ingatlan bemutatások szervezése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Ingatlan adás-vételek megszervezése

Elvárások

  • Minimum érettségi
  • Jogosítvány-saját autó
  • Etikus látásmód
  • Csapatszellem
  • Vállalkozói szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Legalább alapszintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Lakóhely szerinti munkavégzés
  • Folyamatos mentorálás
  • Szakmai képzések
  • Megbecsülés
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kiemelt jövedelem
  • Marketing támogatás

Céginformáció

Cégünk alapító tagjai 10. éve foglalkoznak ingatlanközvetítéssel. Az egyik országos ingatlanközvetítői hálózatból kilépve, 2022-ben hoztuk létre a Bázis Ingatlancentrumot azzal a céllal, hogy tanácsadóink minél több jutalékot tudjanak hazavinni. Irodánk azóta szépen fejlődik, jelenleg is térségünk ingatlanpiacának egyik meghatározó szereplője.

Fontos számunkra, hogy munkatársaink sikeresek legyenek a szakmában, biztos megélhetést tudjanak teremteni maguk és családjuk számára, valamint teljesítményük maximálisan jutalmazva legyen. Ennek érdekében folyamatosan mentoráljuk kollégáinkat, segítjük őket az esetlegesen felmerülő problémák megoldásában.

Az állásra jelentkezni az itt található JELENTKEZEM gomb megnyomásával lehet. Kérjük jelentkezéséhez csatoljon egy fényképes önélatrajzot! Köszönjük!