MBH Bank Nyrt.

Infrastruktúra rendszerszervező

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • IT infrastruktúra szervezői, Change Owner-i feladatok ellátásában
  • Aktív részvétel IT Technológia projektekben, feladatokban, koordinációjukban
  • Szükséges alkalmazás üzemeltetői, rendszergazdai egyeztetések végrehajtásában
  • A szakmai és a bevont erőforrások működtetésében, koordinációjában a célfeladat eléréséhez, szükség esetén eszkaláció megtételében (problémák, döntési pontok felismerése)
  • A célok, határidők szerinti megvalósulásának biztosításában
  • A változó infrastruktúra, belső folyamatok, üzleti környezet és a szervezet tevékenységéből adódóan felmerülő feladatok és problémák támogatásában
  • Együttműködés a banki rendszerek változásában érintett társterületekkel

Előny:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • ITIL módszertan ismerete

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • Releváns szervezői munkatapasztalat
  • Tervezési, szervezési és folyamatjavítási képesség
  • Képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre, csapatok koordinálása, együttműködés
  • Jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rendszer- és szolgáltatásszemlélet együttes megléte
  • Gyors tanulási képesség
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Proaktivitás, motivált hozzáállás, jó stressz tűrő képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MBH Bank Nyrt.