A HIPA Nemzeti Befektetési Ügynökség Nonprofit Zrt. befektetés-ösztönzéssel foglalkozó gazdaságfejlesztési szervezet. Célunk, hogy elősegítsük a külföldi működőtőke beruházások magyarországi megvalósulását, valamint a hazai vállalatok nemzetközi értékteremtő láncokba való bekapcsolását. Tevékenységünk keretében ügyfeleink részére menedzsment tanácsadási szolgáltatásokat nyújtunk, többek között a helyszínkiválasztás, az állami támogatások, illetve a beszállítófejlesztés területén.

A HIPA

Informatikai Igazgatósága felvételre keres

INFORMATIKUS

MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Microsoft Windows infrastruktúra szerver oldali üzemeltetése, támogatása, adminisztrációja, biztonsági beállítások felügyelete,
  • IT biztonsági elemző, felügyeleti és védelmi technológiák, rendszerek (többek közt: vírusvédelem, WEB gateway, levélforgalom szűrő) konfigurálása, üzemeltetése,
  • alkalmazói rendszerek felügyelete, azok elérési jogosultságainak beállítása,
  • kapcsolattartás, együttműködés a 3rd szakértői szinttel,
  • logelemző és gyűjtő rendszer felügyelete,
  • informatikai beszerzések ügyintézése,
  • a munkakör ellátásához kapcsolódó iktatási, iratkezelési, dokumentálási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • középfokú / felsőfokú egyetemi (főiskolai) szakirányú vagy egyéb informatikai biztonsággal kapcsolatos végzettség,
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • szakmai ismeretekkel kell rendelkeznie a következő területeken:
    • Microsoft operációs rendszerek (szerver oldal) és alkalmazások, informatikai hálózatok és megoldások,
    • képesnek kell lennie a rendellenes működés felismerésére és azok elemzésére, kezelésére,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • strukturált gondolkodás, terhelhetőség, stressztűrő képesség,
  • csapatorientált gondolkodás,
  • pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • állami vállalatnál szerzett informatikai beszerzési tapasztalat (DKÜ, DKR rendszerek ismerete),
  • ha a jelentkező a következő szakmai ismeretekkel is rendelkezik:
  • aktuális támadási formák, védekezési lehetőségek,
  • információbiztonsági eszközök, termékek, megoldások,
  • biztonsági elemző, felügyeleti és védelmi technológiák,
  • megfelelő eszközök, rendszerek használata a hálózati forgalom folyamatos ellenőrzésére.

Amit kínálunk:

  • kimagasló munkakörülmények Budapest belvárosában,
  • határozatlan időre szóló munkaviszony,
  • karrierlehetőség egy nemzetközileg is elismert szervezet tagjaként,
  • versenyképes jövedelem,
  • modern infrastrukturális környezet,
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság

A fenti pozíció megpályázásához az alábbi dokumentumok elküldését kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva:

  • fényképes szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje:  2024. július 15.

Cégnév: HIPA Nonprofit Zrt.