Pannonjob Kft.

Informatikai rendszerek telepítése, üzemeltetése

Pécsi telephelyű autóipari partnerünk számára keresünk

Informatikus mérnököt

Feladatok:

  • Új beruházások és technológiai változások támogatása (digitalizáció, robot technológia, automatizáció)
  • A jelenlegi IT rendszerek telepítése, karbantartása és működtetése a különböző osztályokon (termelés, logitsztika, pénzügy, HR, beszerzés, biztonsági szolgálat stb.)
  • Probléma feltárások, kiváltó okok elemzése, az incidensek előfordulásának kiküszöbölése
  • Folyamatos informatikai üzemeltetési támogatás nyújtása a felhasználók részére
  • A hatáskörébe tartozó üzleti alkalmazások üzemeltetése, támogatása és igény szerinti fejlesztése
  • Együttműködés a kiszervezett informatikai támogató csoporttal
  • Az informatikai beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás

Elvárások:

  • Informatikus mérnöki végzettség
  • Minimum 2 év informatikai üzemeltetési és/vagy programozói gyakorlat
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó probléma megoldó képesség és átfogó látásmód

Előnyök:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pécs

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely oldalunkon megtekinthető.

Cégnév: Pannonjob Kft.