Dome Facility Services Kft.

Keressük azt a dinamikus leendő munkavállalónkat, aki elkötelezett a kiválóság és az innováció iránt. Ha készen állsz arra, hogy egy ambiciózus csapatban dolgozz, akkor itt a helyed!

Cégünk a kereskedelmi ingatlanpiac meghatározó szereplője, ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodakivitelezési területeken. 2019-ben szakmai elismerését a Real Estate Awards, a Portfolio Property Awards és a CIJ Awards egyaránt kifejezte “Az Év Facility Management Cége” díjjal.

Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 650 tehetséges szakembert foglalkoztatunk. A vállalatra a stabil erőforrások mellett, a családias légkör legalább annyira jellemző, melyre mi kiemelten büszkék vagyunk.

Csatlakozz hozzánk és ragadd meg a lehetőséget, hogy a Dome Facility Services Kft. jövőjének részévé válhass.

Informatikai támogató koordinátor

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • HR ki- és beléptetési folyamatoknál az informatikai eszközök biztosítása és visszavétele
  • IT eszközök nyilvántartásának naprakészen tartása
  • IT területen hibajegyek prioritásának kezelése
  • Cégünk oktatási rendszerében a felhasználók naprakészen tartása
  • Mail csoportok naprakészen tartása
  • Mobiltelefonok és SIM kártyák dokumentációjának frissítése
  • Induló informatikai projektekben való aktív közreműködés
  • Informatikai rendszerek dokumentáltságának aktualizálása
  • Szoftverek kiválasztásban való aktív közreműködés

Munkaidő:

  • Normál nappali munkavégzés, próbaidő után hibrid munkavégzés lehetősége

Téged keresünk, ha:

  • Informatikai végzettséggel rendelkezel ( közép- vagy felsőfokú)
  • Hasonló pozícióban szerzetél tapasztalatot
  • Microsoft Office alkalmazásokat haladó szinten ismered
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készséged van
  • Ismered az alapvető IT biztonsági megoldásokat
  • Megérted az angol nyelvű rendszereket
  • Analitikus gondolkodásmódod van
  • Agilis természettel rendelkezel
  • Rendszerszintű a szemléletmódod
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Jó csapatjátékos vagy

Előnnyel indulsz, ha:

  • IT support területen van jártasságod
  • Rendszerek dokumentálásában van tapasztalatod

Amiért jó nálunk dolgozni:

  • Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk.
  • Havi SZÉP kártya juttatási csomaggal egészítjük ki béred.
  • Céges mobiltelefont és laptopot biztosítunk.
  • Hiszünk abban, hogy a kiemelkedő teljesítményhez a jó légkör alapfeltétel, ezért nagy hangsúlyt fektetünk közösségépítő rendezvényekeinkre is.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment

Szeretnél egy profi összetartó csapat tagja lenni, ahol elismerik és értékelik tudásodat?

Csatlakozz hozzánk és formáld velünk a jövőt!

Önéletrajzos jelentkezésedet a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel a megpályázott pozíció nevét!