Feladatok

Elsődleges feladatok és felelősségi körök:
  1. Kiszolgálói környezet kezelése:
  1. Active Directory környezet kezelése.
  2. A fájlkiszolgáló működésének felügyelete.
  3. Virtuális kiszolgálói környezet kezelése (Hyper-V).
  4. Adatmentés és -helyreállítás, beleértve az online és offline stratégiák kidolgozását és végrehajtását. A VEAAM működtetése.
  5. Szerverhardverek karbantartása, szerverszobák felügyelete és tápegységek felügyelete.
  6. Hozzáférési engedélyek kezelése.

  1. Email rendszer kezelése:
  1. E-mail fiókok létrehozása és kezelése.
  2. A hozzáférési engedélyek felügyelete.
  3. E-mail fiókok biztonsági mentése és helyreállítása.
  4. Működő vírus- és tartalomszűrők.

  1. Hálózati infrastruktúra üzemeltetése:
  1. Hálózati berendezések karbantartása.
  2. Hozzáférési pontok beállítása.
  3. Koordináció a hálózati berendezéseket kezelő partnerrel, a kérések továbbítása és az elvégzett feladatok ellenőrzése.

  1. Felhasználói támogatás:
  1. Felhasználói problémák megoldása és kérések kezelése.
  2. A végfelhasználói környezet kezelése, beleértve a szoftverek telepítését.
  3. Hardvereszközök karbantartása.
  4. Munkaállomások építése.
  5. Nyomtatók üzemeltetése és karbantartása, valamint szükség szerinti hibaelhárítás.
  6. Általános segítségnyújtás és speciális tanácsadás.
  7. Irodai számítógépek üzemeltetése és felhasználói támogatás nyújtása.
  8. Távközlési infrastruktúra kezelése és hálózati eszközök karbantartása.

  1. Általános adminisztráció:
  1. Általános támogatás nyújtása az informatikai osztály zavartalan működéséhez.
  2. Részvétel az építészeti korszerűsítésben, tervezésben és építésfelügyeletben.
  3. A biztonsági szabályok aktualizálása és a szükséges változtatások végrehajtása.
  4. A beszerzési rendelések és számlák kezelése.
  5. Koordináció a partnerekkel, a szükséges feladatok elvégzése és szükség szerinti támogatás nyújtása.
  6. Informatikai projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat az informatikai infrastruktúra, a rendszeradminisztráció, az alkalmazások és a felhasználói támogatás területén.
  • Emelt szintű angol nyelvtudás.
  • Az MS OS és más végfelhasználói alkalmazások átfogó ismerete.
  • Az informatikai infrastruktúra (számítógépek, szerverek, egyéb speciális berendezések) kivételes műszaki ismerete.
  • Vezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Hajlandóság üzleti célú utazásokra, átlagosana munkaidő 15-20%.-ban havonta
  • Készenlét vállalása
  • A vállalat elvárásaihoz és értékeihez való alkalmazkodás
  • Szakmai tapasztalat (2-5 év)
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhető és jó stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalt
  • Modern Irodai környezet
  • Versenyképés fizetés, Cafetéria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Szakmai tréningek

Céginformáció

Az ORLEN HUNGARY Kft. az ORLEN töltőállomások üzemeltetője.
Több mint 100 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát munkavállalókkal várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

  • Angol és Magyar nyelvű Önéletrajzzal
  • Interjúztatás angol nyelven is történik