MBH Bank Nyrt.

Információbiztonsági szakértő

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ HITELINTÉZETE. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Információbiztonsági megfelelés biztosítása, felügyeleti ajánlások és törvényi előírások folyamatos monitorozása és azok implementálása a működésbe,
  • Információbiztonsági szabályozások, eljárásrendek készítése,
  • Az információbiztonsági szabályozások betartásának ellenőrzése, eredmények kiértékelése,
  • A belső és külső ellenőrzések során feltárt információbiztonsági kockázatok kezelése,
  • A beszállítók és partnerek információbiztonsági megfelelésének ellenőrzése, visszamérése,
  • A vonatkozó szabályzások végrehajtása és végrehajtatásának biztosítása,
  • Létfontosságú rendszerelemekkel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása,
  • Fizikai védelmi megoldások megfelelőségének ellenőrzése információbiztonsági szempontból,
  • Információbiztonsági operatív ellenőrzések rendszeres végrehajtása,
  • Javaslattétel a folyamatok és eszközök folyamatos fejlesztésére, megfelelésére a magas szintű adat és információbiztonság, rendelkezésre állás és szabályozói megfelelés biztosítása érdekében,
  • Az egyedi, napi feladatok során felmerülő információbiztonsági kérések, kérdések kiértékelése és döntés azokról, a terület képviselete, valamint szakmai támogatás nyújtása a különböző egyeztetéseken,
  • Auditokon való részvétel és a terület képviselete,
  • Átfogó információbiztonsági ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása,
  • Leányvállalatok esetén információbiztonsági kontrollok érvényesítése,
  • Kapcsolattartás a bank egyéb területeivel.

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat információbiztonsági/kibervédelmi területen,
  • A pénzügyi szolgáltatások hazai és EU szabályozási környezetének ismerete, ezeknek való megfelelési szakértői gyakorlat,
  • Audit területen szerzett tapasztalat,
  • Nemzeti létfontosságú rendszerelem megfeleléshez kapcsolódó szakértői tapasztalat
  • Információbiztonsághoz köthető technológia ismeretek,
  • Heti 4 nap helyszíni munkavégzés

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Home office lehetőséget biztosítunk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • ESG-stratégiánk részesése lehetsz
  • Generációs sokszínűségi stratégiánknak köszönhetően minden élethelyzetben támogatunk: Start, Start+, Bébi+, MMM+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank biztonság

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: MBH Bank Nyrt.