Információbiztonsági projekt támogató gyakornok

Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap,
ne várj tovább!
Légy te is CIB-es, hogy a lényeggel törődhess!

Feladatok, amikben szakértővé válsz:

  • Jogosultságkezelő rendszer cseréjét célzó projektben való aktív részvételben
  • Az információbiztonság hozzéféréskezelési folyamataiban való aktív részvételben.
  • A projekt során felmerülő adattisztítási feladatok elvégzésének támogatásában, bemeneti adatok előállításában.
  • Kapcsolódó nyomonkövetési feladatokban, emlékeztetők kezelésében, riportok készítésében.
  • A témával kapcsolatos általános kérdések megválaszolásában az üzleti területek irányába.
  • GYIK összeállításában, folyamatos frissítésében, oktatási anyagok módosításában/frissítésében.
  • A projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásában.
  • Munkatársakkal való aktív együttműködésben.

Neked való mindez, ha:

  • MS Excel magas szintű ismeretével rendelkezel.
  • Precíz munkavégzés jellemez.
  • Alapszintű az angol nyelvtudásod szóban és írásban.
  • Jó analitikus és problémamegoldó készség jellemez.
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel.

Értékeljük a tehetséged:

  • Igazi szakmai feladatokon keresztül fejlődhetsz, ebben támogatnak a munkatársak.
  • Jó eséllyel pályázhatsz majd a junior pozícióinkra.
  • Gyakornoki juttatást kapsz fizetett szabadságokkal.
  • Hivatalos szakmai gyakorlatként visszaigazoljuk a nálunk töltött idődet a felsőoktatási intézmény felé.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: CIB Bank Zrt.