Knorr-Bremse
Knorr-Bremse, the global market leader for braking systems and other systems for rail and commercial vehicles

Indirekt stratégiai beszerző

FŐBB FELADATOK:

Ezek lesznek a feladataid
  • Machines and MRO termékcsoport vonatkozásában a beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel
  • Megtakarítások, költségracionalizálás
  • Ártárgyalások lebonyolítása
  • Beszállító fejlesztés
  • Együttműködés a beszállítókkal, társszervezetekkel, más telephelyekkel és nemzetközi csapattal
  • Amik szükségesek a feladataid ellátásához
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1-3 éves termelő gyárban eltöltött stratégiai vagy taktikai beszerzői tapasztalat
  • Önálló, problémaorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Még nagyobb esélyed van, ha
  • SAP R/3 ismerettel bírsz
  • Ariba ismereted is van
  • Műszaki rajzolvasás nem okoz gondot számodra
  • Német nyelvtudásod is van
  • AMIT AJÁNLUNK:

    Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
    Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
    Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
    Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
    Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
    Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
    Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
    A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Ellátási lánc

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.