Feladatok

A Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ pályázatot hirdet az Innovációs és Képzési Igazgatóságára igazgatói asszisztensi munkakörbe.

Feladatkör:
  • Az igazgató munkájának teljeskörű támogatása
  • Irattári nyilvántartások vezetése; iktatás DMS One iratkezelési rendszerben, ill. papír alapon
  • Az igazgató által előírt levelek, emlékeztetők, jegyzőkönyvek, beszámolók és egyéb dokumentumok készítése
  • Projektek nyomon követése, dokumentációk menedzselése
  • Szerződések előkészítése, kezelése
  • Szervezési feladatok, kapcsolattartás kollégákkal, partnerekkel, képzésekben résztvevőkkel
  • Szakmai anyagok összeállítása
  • Az Innovációs és Képzési Igazgatóság képzéseivel kapcsolatos munkában, az igazgató utasítása alapján történő részvétel.

Elvárások

Pályázati feltételek:
  • Felsőfokú végzettség
  • Büntetlen előélet
Elvárt kompetenciák:
  • MS Excel, Word, PowerPoint erős, magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás, minőségi munkavégzés
  • Angol nyelv ismerete társalgási és levelező szinten
  • Terhelhetőség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:
  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Munka Törvénykönyve 153.§ rendelkezései az irányadók.
A munkakör betölthetőségének időpontja:
  • Pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Részletes, fényképes szakmai önéletrajz (telefon és e-mail elérhetőség megjelölésével);
  • iskolai és szakmai végzettséget igazoló dokumentumok másolata;
  • hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok kezeléséhez.
Cégnév: Magyar Nemzeti Múzeum