Feladatok

A HVAC Vezérlő Technikust a fűtési, szellőzési és légkondicionálási (HVAC) rendszerek vezérlő technikusaként alkalmazzuk, hogy szakképzett karbantartási és javítási munkákat végezzen a nagykövetségi/ konzulátusi épületegyüttesben a funkcionális/irodaépületekben, a lakóépületekben és egyéb saját tulajdonú/bérelt ingatlanokon belül található kritikus és nem kritikus elektromos berendezéseken.

Elvégzi a HVAC és egyéb épületgépészeti rendszerek telepítését és javítását. Megelőző karbantartást végez a HVAC rendszereken és az összes kapcsolódó komponensen a rendszer működésének és megbízhatóságának fenntartása érdekében.

Elvárások

TAPASZTALAT:

  • Legalább három (3) év tapasztalat szükséges a kereskedelmi vagy ipari HVAC/mechanikus hűtőrendszerek telepítésében, üzemeltetésében, javításában és karbantartásában.
  • Érvényes vezetői engedély szükséges. ("B" kategória)

OKTATÁS:

  • A középiskola elvégzése szükséges.
  • Szakképzési program sikeres elvégzése szükséges egy akkreditált, HVAC területre specializálódott technikusképző intézetben.

NYELV:

  • Angol: Korlátozott olvasási / írási / beszédtudás szükséges.
  • Magyar: Középszintű ismeret szükséges az olvasás / írás / beszéd terén.

Amit kínálunk

Az Egyesült Államok budapesti képviseletén dolgozó személyzet, beleértve a MOH és a harmadik országbeli állampolgárokat (TCN), kompenzációs csomagot kaphat, amely tartalmazhat egészségügyi, szeparációs és egyéb juttatásokat.

  • Időarányos 13. havi fizetés
  • Teljesítménnyel kapcsolatos díjak
  • Teljesítmény alapú fizetésnövekedés
  • Helyi és amerikai fizetett ünnepnapok
  • Ingyenes belépés a helyszíni edzőterembe
  • Utazási és étkezési hozzájárulás
  • Képzési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
Cégnév: AMERIKAI EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYKÖVETSÉGE