Feladatok

  • Lakossági és ipari épületek klíma, - és szellőzőberendezéseinek (Split, VRV, VRF, Folyadékhűtő, Légkezelő, Fan-Coil), telepítése, javítása.
  • Időszakos karbantartási feladatok ellátása.
  • Berendezések szivárgásvizsgálata, beszabályozása, beüzemelése.
  • Klíma, - és szellőzőrendszerek szerelése, karbantartása, javítása.

Elvárások

  • Többéves szakirányú szakmai tapasztalat, széles gépészeti anyagismeret.
  • Felelősségtudat, önálló, igényes munkavégzés.
  • Rugalmasság, megbízhatóság.
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Klímaberendezés F-GÁZ I és/vagy F-GÁZ II vizsga és szakképesítés.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Kulturált környezet, jó munkakörülmények, korszerű eszközök és szerszámok
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Évente céges csapatépítő program

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk épületgépészeti kivitelezéssel, illetve gépészeti rendszerek és berendezések üzemeltetésével, karbantartásával foglalkozik. Karbantartói csapatának bővítéséhez az alábbi munkakör betöltésére keres új munkatársat.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.