Feladatok

  • Cégünk HR szolgáltatásainak értékesítése a felelősségi körbe tartozó régióban (hideghívások, adatbázis építés, pipeline építés, személyes tárgyalások)
  • A piaci lehetőségek folyamatos figyelése, elemzése
  • Az ügyfél igényeire szabott megoldások kidolgozása, prezentálása, ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Cégünk magas szintű képviselete a meglévő és potenciális partnerek felé
  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés
  • Folyamatos kapcsolattartás cégünk meglévő és új ügyfeleivel
  • A szükséges adminisztratív/rögzítési feladatok rendszeres elvégzése

Elvárások

  • Legalább 1 éves szolgáltatás értékesítési tapasztalatod van B2B területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • Proaktivitás és kitartás, kudarc tűrés jellemez
  • Nyitott, dinamikus és tanulni vágyó személyiség vagy
  • Szolgáltatás és ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel
  • Magabiztos, pozitív, határozott személyiség vagy
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem gond számodra a napi utazás

Előnyt jelent

  • Hunting sales attitűd
  • Munkaerőpiaci ismeretek
  • HR szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony, változatos munka
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, céges autó)
  • Változatos ügyfélkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Pozitív, támogató környezet
  • Fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat

Céginformáció

A HR Direkt Kft. több, mint 3.000 fő foglalkoztatottjával az ország egyik legnagyobb magyar tulajdonú HR szolgáltatója. Minősített foglalkoztatóként számos magyar- és multinacionális partnerrel áll kapcsolatban.
Cégnév: HR Direkt Kft.