Medicover Egészségközpont Zrt.

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Hunter Értékesítési Csoportvezető

Mi várja az új kollégát:

  • Versenyképes jövedelem
  • A magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
  • Vállalati gépjármű, magáncélra is használható kerettel
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Egy nagyon jó, összetartó csapat
  • Támogató vezetőség

Főbb feladatok:

  • Hunter értékesítési csapat vezetése, támogatása, új értékesítők betanítása
  • Kitűzött tervszámok teljesítése
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Piackutatás, versenytárs elemzés
  • Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Az ideális munkatárssal szembeni elvárások:

  • Min. 3 év vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Kimondottan direkt vállalati ügyfél értékesítési (B2B) tapasztalata is van
  • Rutinos a hideghívások kezelésében, ezáltal támogatni tudja a csapatot
  • Ügyfél akvizícióban szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, határozott és együttműködő személyiség
  • Eredményorientált, a tervszámok teljesítését alapfeladatának tekinti
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás feltétel (szóban és írásban egyaránt)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető