Feladatok

  • a Hatóság és foglalkoztatottjai közötti jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • tanulmányi, illetve képzési rendszer működtetésével kapcsolatosan felmerülő feladatok ellátása;
  • teljesítményértékelésekkel kapcsolatos feladatok koordinálása;
  • szabadságnyilvántartások naprakészen tartása;
  • munkáltatói igazolások kiadása;
  • foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok lefolytatásának koordinálása;
  • pályázatok kiírásával, közzétételével kapcsolatos feladatok ellátása, toborzás koordinálása;
  • személyügyi nyilvántartás vezetésével, személyi anyagok kezelésével kapcsolatos teendők ellátása;
  • jogi támogatás nyújtása humánpolitikai vonatkozású kérdésekhez kapcsolódóan;
  • operatív HR folyamatokban történő aktív részvétel.

Elvárások

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • 6 hónap próbaidő;
  • felsőfokú végzettség (preferált: humán, jogi);
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat;
  • jó analitikus készség, rendszerszintű gondolkodás;
  • proaktív mentalitás;
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent

  • jó kommunikációs készség;
  • jártasság a munkajog és munkaügy területén.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem;
  • cafeteria;
  • munkába járás támogatás;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • képzések/továbbképzések támogatása;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely;
  • stabil szervezeti háttér.

Céginformáció

A nemzetgazdaság stratégiai jelentőségű ágazatainak törvényes működését felügyelő, illetőleg ezen, rendkívül széleskörű és szerteágazó portfólió vonatkozásában szabályozási hatáskörrel rendelkező, fővárosi székhelyén, illetőleg vidéki telephelyein, kirendeltségein több száz főt foglalkoztató Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH) pályázatot hirdet a fenti pozíció betöltésére.

Hatóságunkkal kapcsolatos további információkért, hírekért látogasson el a www.sztfh.hu oldalra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a „Jelentkezés” gombra kattintva tudja beadni pályázati anyagát. A jelentkezéshez csatolni szükséges: magyar nyelvű szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével. A pályázati anyagokat csak a teljes körű dokumentáció megküldése esetén tudjuk befogadni.

Adatkezeléssel kapcsolatos információk:
A kiválasztási eljárásra jelentkező személy által a pályázati anyag benyújtása egyben azon nyilatkozatának is minősül, miszerint az SZTFH adatkezeléséhez hozzájárul. A Küt. 27. § (3) bekezdése alapján a megismert személyes adatokat a különleges jogállású szerv a közszolgálati jogviszony létesítéséről meghozott döntés időpontjáig vagy – közszolgálati jogviszony létesítése és fennállása esetén – a közszolgálati jogviszony megszűnéséig, illetve megszüntetéséig kezeli.
Cégnév: SZTFH