Feladatok

A HR vezető felelős a HR szervezetért és a csapatával a cég humánerőforrás-stratégiájának sikeres végrehajtásáért. Emellett a munkaügyi jogszabályok betartásáért. Egy fontos kapocs a munkavállalók és a vezetőség között. Felelőssége a munkavállalói elégedettség elérése és fenntartása. Kritikus, hogy ezt úgy érje el, hogy párhuzamban legyen a cég irányelveinek és eredményességének szem előtt tartásával. Ezt jól tudja egyensúlyozni.
Feladata a vezetőség támogatása ahhoz, hogy minél hatékonyabban tudják az erőforrásaikat mozgósítani a cég eredményességének érdekében.
Feladatai közé tartozik a munkavállalói kapcsolatok kezelése, helyi rendszerek működtetése, a bérszámfejtés, a juttatások koordinálása, valamint a munkaügyi
Feladatok/Felelősségek
  • Teljes munkaerő gazdálkodás biztosítása, úgy mint: a toborzás –
  • kiválasztás operatív ellátása és menedzselése, a munkaerő megtartási és fluktuáció csökkentési stratégia kialakítása
  • Ösztönzésmenedzsment koordinálása
  • Karrier menedzsment kezelése
  • Gondoskodás a HR nyilvántartási rendszer működéséről, naprakész nyilvántartásáról, feldolgozásáról és az előírt adatszolgáltatásokról, különös tekintettel a bérelszámolási feladatokra
  • Jelenlegi rendszerek, folyamatok felülvizsgálata, szükség esetén új rendszer kiválasztása, bevezetése és működtetése a hatékony erőforrás-gazdálkodás érdekében
  • Közreműködés a vállalati célok kidolgozásában, szoros együttműködésben a szakterületekkel
  • Vezetésfejlesztési programok és tréningek koordinálása képesség és teljesítmény növelése érdekében (a jelenlegi külsős partnerrel)
  • Bérszámfejtés (jelenlegi külsős partnerrel)
  • A munkavállalók foglalkozás-egészségügyi megfelelőssége jogszabályok betartásának biztosítása.

Elvárások

  • Szakirányú képesítés humánerőforrás gazdálkodási területen
  • Minimum 5 év HR vezetői gyakorlat
  • Üzemi vagy ipari tapasztalat
  • Naprakész szakmai ismeretek
  • Előremutató, stratégiai gondolkodás, ami összhangban van a vállalatirányítási irányelvvel
  • Belső tanácsadói szerepkör – vezetés támogatása
  • Hatékony kommunikáció, tárgyalókészség, kapcsolatépítés, befolyásolás, empátia
  • Képesség az alkotó, motiváló légkör kialakítására, a munkatársak megfelelő ösztönzésére, elkötelezettségének fokozására
  • Folyamatos törekvés a HR költségek optimalizálására

Előnyt jelent

Termelő üzemi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás – egyedi megállapodás alapján
  • céges telefon + laptop
  • Fejlődési lehetőség a cégcsoport akár további leányvállalatai/divíziói felett

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Jelentkezés gombra kattintva kérjük szépen a magyar és az angol önéletrajzot.

Cégnév: Lighttech Kft