Feladatok

  • Vezetők teljeskörű támogatása HR oldalról,
  • Vállalati HR rendszerek működtetése,
  • Hatékony létszámgazdálkodás működtetése
  • Problémák azonosítása, akciótervek megfogalmazása
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése, és ellenőrzése
  • A bérszámfejtéshez teljes körű adatszolgáltatás a bérszámfejtő partner cégünk részére
  • Képzési rendszer működtetése, az éves tréningterv összeállítása, nyomon követése, külső és belső képzések megszervezése;
  • Kapcsolattartás kölcsönző partnerekkel, oktatási intézményekkel;
  • HR adatbázisok készítése, karbantartása, ezekből rendszeres és eseti riportok készítése
  • Munkavállalók ügyeinek intézése és velük történő kapcsolattartás
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, a témához kapcsolódó törvények magabiztos alkalmazása
  • HR-munkaügyi osztály vezetése, irányítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év releváns vezetői szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • HR kontrolling, létszám-gazdálkodási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, terhelhető, érett személyiség
  • Önálló munkavégzés, precizitás, proaktivitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes pályázatát
-melyet bizalmasan kezelünk-, szakmai önéletrajzzal  küldje el
Cégnév: FERRO-PRESS Fémipari Szolgáltató Kft.