Feladatok

A társaság saját fizikai munkaerő igényének folyamatos biztosításához kapcsolódóan hirdetési felületek kezelése, toborzások megszervezése és a toborzáson való részvétel.
Dolgozók nyilvántartása, felvételi-, belépési dokumentumok kezelése, orvosi alkalmassági vizsgálatok megszervezése, munkaszerződések elkészítése.
A munkavégzés Kápolnásnyéken,8 esetenként heti két alkalommal budapesti irodában történik )

Elvárások

Érettségi bizonyítvány
Jó kommunikációs készség
Önálló munkavégzés
MS Office ismeret
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

HR/gazdasági végzettség előnyt jelent
Személyzeti ügyintézésben való jártasság
Külföldi kiküldetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Hosszútávú biztos munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes jövedelem, kezdő bér :netto: 350.000.-Ft
Szép kártya (3 hónap próbaidő lejárta után)
Útiköltség térítés tömegközlekedés esetén 86%, saját autó esetében 30 FT / Km
Ingyen kávé, ásványviz

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Velence-Acél Kft.a németországi központú RUHL GmbH cégcsoport tagja, mely több mint 50 éve Európa egyik legmeghatározóbb betonacél feldolgozójának számít, mind a mély, mind a magasépítés területén.
Kápolnásnyéki telephelyünkön 1993 óta foglalkozunk betonacél feldolgozással és különböző szerkezeti elemek hegesztésével.

Fényképes önéletrajz megküldése

Cégnév: VELENCE-ACÉL KFT