Feladatok

  • Toborzás és a hozzá tartozó adminisztráció;
  • Projektvezetők munkájának támogatása;
  • Szerződések előkészítése;
  • Kölcsönzött munkavállalók ki és beléptetése és adminisztrálása ukrán, magyar, angol nyelven;
  • Kölcsönzötti állomány kezelése, koordinálása ukrán, magyar, angol nyelven;

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • Hosszú távon számíthatunk a munkádra,
  • Heti minimum 20 órában tudd vállalni a munkát;
  • Társalgási szinten beszélsz ukránul és angolul;
  • Precíz és pontos munkavégzés jellemez;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Előny, ha rendelkezel jogosítvánnyal;

Amit kínálunk

  • Kezdó órabér: br. 2300 Ft; (betanulást követően lehetőség van órabér emelésre)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Összetartó csapat, modern irodai környezet;
  • Céges telefont és laptopot biztosítunk számodra;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
Csatlakozz a Work Force Kft. budapesti csapatához! A Work Force 2003 óta foglalkozik munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel! A 20 éves szakmai tapasztalatnak, az országos lefedettségnek és az egyedi HR- és szervezési megoldásoknak köszönhetően, folyamatosan és rövid határidővel biztosít partnerei számára munkaerőt. Segítsd a budapesti csapat munkáját gyakornokként, hosszú távon!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!