Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Bővülő csapatunkba keresünk

HR TANÁCSADÓ NÉMET NYELVTUDÁSSAL

munkakörbe kollégát

A pozíció rövid bemutatása:

Keressük új, önálló és dinamikus kollégánkat, aki központi szerepet tölt majd be a munkaerő toborzási projektek sikeres és eredményes megvalósításában. Ha izgalmas, kihívásokkal teli lehetőséget keres egy olyan vállalatnál, ahol a tehetség és elkötelezettség értéket jelent, akkor jelentkezz!

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Aktív kapcsolattartás a német nyelvterületen működő partnereinkkel, a toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása érdekében.
  • Potenciális jelöltek felkutatása különböző forrásokból, majd az alkalmasságuk előzetes felmérése előszűrés és interjúztatás útján.
  • Hirdetések elkészítése és közzététele különböző platformokon, beleértve a social media felületeket, valamint a jelöltadatbázis karbantartása és fejlesztése.
  • Az adminisztratív feladatok teljes körű ellátása, beleértve a dokumentációk kezelését és a nyilvántartások naprakészen tartását.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat az alábbi képességekre és kompetenciákra lesz szükséged:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Rendelkezz legalább 2-3 év munkaerő-kölcsönzési területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Kiválóan kommunikálsz német nyelven, azaz a tudásod tárgyalási/felsőfokú szinten van, ez ugyanis elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez;
  • B kategóriás jogosítványodhoz aktív gépjárművezetői rutin társul
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítéséhez való elhivatottság és szakmai precizitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Rugalmas gondolkodás és problémamegoldó képesség, amelyek lehetővé teszik a kihívások könnyű kezelését
  • Önállóság, határozott döntéshozatal és kiemelkedő szervezői képesség
  • Kreatív megközelítés, mely nyitottá tesz az új ötletekre és a proaktív cselekvésre

Amiért minket válassz:

  • Cégünknél nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra.
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat.
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk.
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk.
  • Számunkra fontos kollégáink egészsége, ezért egyedi egészségtudatos programokat kínálunk,
  • Belső képzéseinken keresztül lehetőséget kínálunk a szakmai tudásod bővítésére.
  • Csapatépőinken és a céges rendezvényeinken pedig izgalmas és inspiráló atmoszférával találkozhatsz, ahol új tudással, élményekkel és energiákkal töltődhetsz.
  • Hibrid munkavégzés lehetősége próbaidő leteltélt követően
  • All You Can Move partnerként minden hónapban hozzájárulunk a sportbérletedhez, hogy igazán jól érezd magad a bőrödben.
  • MindentMent fogászati hálózat tagjaként, arra is odafigyelünk, hogy mosolyod mindig csillogó legyen.

Munkavégzés helye:

  • Budapest vagy Tatabánya vagy Miskolc vagy Nyíregyháza vagy Nagykanizsa

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Get Work Trend Kft.

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021