Pannonjob Kft.

HR szolgáltató cégünk székesfehérvári csapatába keressük új, HR terület iránt érdeklődő munkatársunkat. Amennyiben szeretnél betekintést nyerni komplex HR folyamatokba és piacképes tapasztalatot szerezni egy stabil vállalatnál, jelentkezz!

HR tanácsadó angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Toborzás-kiválasztási és munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása, támogatása

  • Fizikai és szellemi pozíciókra történő aktív toborzás

  • Potenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, tájékoztatása, interjúztatása

  • Jelentkezők kezelése, előszűrése

  • Céges interjúk, tesztírások szervezése, lebonyolítása akár a partnercégek telephelyén is

  • Munkavállalókkal, partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailben

  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok támogatása angol nyelven

  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 1-2 év HR területen szerzett tapasztalat

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési hajlandóság

  • Fiatalos, lendületes, rugalmas személyiség

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök:

  • HR szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)

  • Utazási/bejárási támogatás

  • Szakmai továbbképzések

  • Támogató csapat

  • Stabil vállalati háttér

  • Kihívásokkal teli munka

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás