Trenkwalder
Gyártó partnerünk részére keresünk HR személyzeti vezető kollégát a következő feladatok ellátására:

HR személyzeti vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkaügyi és bérszámfejtési terület koordinálása
  • Bérszámfejtés előkészítésének koordinálása
  • Munkaerő biztosítása, és ehhez tartozó adminisztrációs ügyek felügyelete
  • Adatszolgáltatás
  • Napi munkaügyet érintő kérdések megválaszolása a munkavállalók részére
  • Éves bérköltség-tervezés
  • Vezetőség támogatása jogi kérdésekben, tájékoztatás a jogi változásokról (munkaügy, TB, bérekhez kapcsolódó adóügy)
  • Céges szabályzatok aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR szakirány)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás -aktív nyelvtudás, mivel a tudni kell megfelelő szinten kommunikálni pl. a tulajdonosokkal, külföldi társkapcsolatokkal
  • Minimum 3-4 év termelő vállalatnál, HR területen szerzett tapasztalat
  • Minimum releváns HR Business Partner/csoportvezetői tapasztalat
  • MS Office releváns ismeret és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető

Cégnév: Trenkwalder Kft