Packeta Hungary Kft.
A Packeta Group egy logisztikai szolgáltatásokat kínáló globális cégcsoport. Cégünk, a Packeta Hungary Kft. nem csak házhozszállítást kínál Európa szerte több mint 70 futárszolgálattal együttműködve, de több mint 2000 pontból álló átvevő hálózatot is üzemeltet Magyarországon.
Innovatív és motivált vagy a HR területén? Szeretsz fejlődni és szeretnéd mindeközben jól is érezni magad? Küldd el hozzánk jelentkezésed és legyél Te a következő, aki csatlakozik hozzánk HR RECRUITER ÉS ADMIN munkakörbe.

HR recruiter és admin

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A munkavállalók személyi anyagainak rendszerezése, archiválása
  • Be- és kilépések HR adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás és tájékoztatás a felmerülő munkavállalói igényekkel kapcsolatban
  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása
  • Onboarding folyamat működtetése
  • Projektekre, pályázatokra jelentkezés és ezeknek a kezelése
  • Egyszerűsített foglalkoztatás bejelentése, diákok adminisztrálása

Te vagy, akit keresünk, ha:

  • Felsőfokú (előny, ha HR) szakirányú végzettség
  • Min.1 év hasonló területen vagy adminisztrációban (adatrögzítés) szerzett tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Toborzás folyamatában, bérszámfejtésben és juttatások ismeretében való jártasság
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • Nyitottság és transzparencia
  • Proaktivitás, önállóság és rugalmasság
  • Képesség egyszerre helyi csapatban és nemzetközi (group) környezetben dolgozni

Amit kínálunk:

  • Bérezés megállapodás szerint
  • Próbaidő után bruttó 90.000 Ft bónusz lehetőség, próbaidő alatt bruttó 45.000 Ft
  • Próbaidő után bruttó 32.000 Ft cafeteria juttatás és fizetett születésnapi szabadság
  • Egészségprogramban való részvétel
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Munkavégzés helye a cég székhelye 1044 Budapest, Ezred utca 1-3. B2/11., majd novembertől Fótra költözünk
  • Ingyenes céges buszjárat Göncz Árpád városközponttól és Újpest-Városkaputól
  • Vidéki bejárás esetén utazástérítés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy rendkívül gyorsan fejlődő iparágban
  • Nap folyamán bármikor felfrissítheted magad egy finom kávéval vagy meleg teával

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.