Prohuman Zrt.
Szeretnél a következő szintre lépni a karrieredben egy dinamikus és innovatív globális vezető vállalatnál? Keressük azt a szakembert, aki csatlakozna egy olyan kiemelkedő vállalat bővülő csapatához, amely világszerte forradalmasítja az elektromos infrastuktúrát!

HR munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaszerződések, munkaköri leírások határidőre történő elkészítése, aktualizálása a formai és tartalmi követelményeknek megfelelően NEXON program használatával
  • Új munkavállalók NEXON modulba való rögzítése
  • Belépési folyamatok koordinálása
  • Kilépő munkavállalók felmondásának koordinálása, kiléptetése, elszámolási alapbizonylatok elkésztése
  • Exit interjúk készítése
  • Munkajogi, TB és SZJA változások követése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú vagy munkajogi végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PPT) és NEXON ismeret
  • Precizitás, jó kommunikációs és együttműködő képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Kreativitás és terhelhetőség
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil vállalat
  • Cafeteria
  • Jelenléti bónusz
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Inflációkövető juttatás
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!