Feladatok:

·       Általános adminisztratív feladatok ellátása

·       Elemzések és kimutatások készítése, vezetői döntések támogatása

·       Statisztikák készítése és elemzése

·       Havi és éves zárás aktív támogatása

·       Munkaügyi folyamatok támogatása

·       Kapcsolattartás a vezetőkkel, munkavállalókkal, kérdéseik megválaszolása

Elvárások:

·       1-3 év releváns tapasztalat

·       Kommunikáció szintű angol nyelvtudás

·       Minimum középfokú végzettség

·       MS Office és kiváló Excel ismeretek

·       Pontosság, precizitás, rugalmasság

·       Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

·       flexibilis munkarend

·       oktatások, képzések

·       ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása

·       negyedéves csapatépítő

·       meleg étkeztetés helyben

·       privát bankszámla tarifák speciális kedvezményekkel

·       kedvezményes telefoncsomag ajánlatok

·       baleset- és életbiztosítás

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Göd

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna