WHC Diák Iskolaszövetkezet
Amennyiben HR területen szeretnél elhelyezkedni, iskola mellett ráérsz, várjuk jelentkezésed! Szállodai és egészségügyi textíliák mosásával foglalkozó partnerünk részére HR gyarkornokot keresünk!

HR gyakornok (WHC022520) - Diákmunka

Feladatok:

    • Toborzói feladatok ellátása; (többnyire kék galléros)
    • Telefonos kapcsolattartás a jelentkezőkkel;
    • Álláshirdetések szerkesztése, kezelése;
    • Riportálás a vezető felé
    • ATS rendszer naprakészen tartása.

    • toborzásban szerzett tapasztalat és / vagy HR területen végzős tanulmányok (felsőoktatásban)
    • minimum 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Br. 2100 ft/óra
    • hosszútávú munkalehetőség
    • Home Office lehetőség betanulás után

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi gyakornok

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ

Amennyiben HR területen szeretnél elhelyezkedni, iskola mellett ráérsz, várjuk jelentkezésed! Szállodai és egészségügyi textíliák mosásával foglalkozó partnerünk részére HR gyarkornokot keresünk!