Feladatok

    • Szellemi kölcsönzött munkavállalók munkaügyi-, és adminisztrációs feladatának ellátása
    • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, segítségnyújtás kérdéseikben
    • Foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok teljeskörű intézése, figyelemmel követése, beutalók írása
    • Táppénz ügyintézése, nyomon követése
    • Munkaügyi anyagok előkészítése (belépő csomag, szerződés-módosítások, megszüntetők)
    • Irodaszer igények összegyűjtése és leadása
    • Posta összekészítése
    • ABEV be- és kijelentések, TMUNK elkészítése

Elvárások

    • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
    • Heti 15-20 órában keresel munkát
    • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel
    • Precízen és pontosan látod el feladataidat
    • Megérteted magad másokkal, jó kommunikációs készségeid vannak
    • Lelkes, motivált, nyitott személyiség vagy
    • Szeretsz fejlődni és tanulni

Amit kínálunk

    • Br. 2000 Ft-os órabér (mely 25 év alatt a nettód)
    • Céges laptopot, telefont biztosítunk
    • Izgalmas feladatok várnak náluk: nem csak papírmunkád lesz
    • Értékes szakmai tapasztalatot szerezhetsz karriered beindításához
    • Rugalmas munkaidőbeosztás, iskolához illeszthető munkaidő
    • Hosszútávú diákmunka lehetőséget biztosítunk
    • Karrierút - tanulmányaid befejeztével főállású pozíció megpályázására is lehetőséget nyújtunk
    • Belvárosi irodai környezet, jó megközelíthetőséggel
    • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt tartunk
    • Betanulást követően Home Office lehetőség
    • Egy pörgős, lendületes, segítőkész és egymást támogató csapat tagja leszel, ahol mindent megkapsz a szakmai fejlődéshez

Céginformáció

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.Jelentkezz Most a WHC budapesti csapatába, HR gyakornok munkakörbe!