Mind-Diák Szövetkezet
A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

HR gyakornok (angol nyelvtudással) - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • HR managerek, GE alkalmazottak támogatása adminisztrációs feladatokban
  • HR folyamatokhoz kapcsolódó projektek támogatása
  • Adatrögzítés
  • Egyéb ad-hoc jellegű teendők ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Erős, min. középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • MUNKAIDŐ:​
  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Rövidtávú lehetőség (2024. december 31-ig)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.