Wellis Magyarország Zrt.

HR Generalista

Legyél a HR csapatunk meghatározó tagja Generalistaként, ahol a munkatársi élményt és a vállalati kultúrát együtt formáljuk. Vár téged is a Wellis, Európa vezető masszázsmedence gyártója HR GENERALISTA pozícióba!

Jelentkezz ha szívesen csinálnád az alábbi feladatokat:

  • Toborzás és kiválasztás teljes körű lebonyolítás
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás, kérdések és panaszok kezelése
  • Teljesítménymenedzsment támogatása
  • Munkavállalói elégedettség növelése
  • Képzés és fejlesztési terület támogatása, igények felmérése, képzési program kidolgozásában való aktív részvétel
  • Teljesítményértékelési folyamatok kialakításában való részvétel
  • Visszajelzési folyamatok koordinálása
  • Fejlesztési tervek kidolgozásában való részvétel
  • HR projektek támogatás
  • HR stratégia végrehajtásában való aktív részvétel
  • Innovációs projektekben való részvétel

  • Rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Multinacionális, lehetőleg gyártó környezetben szereztél több éves tapasztalatot
  • Magabiztos HR ismereteid vannak
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul
  • Magabiztosan kezeled az MS Excel és Word alkalmazásokat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségekkel rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy, asszertív kommunikációval és empátivál
  • Vannak új ötleteid, proaktív a hozzáállásod
  • Jó szervezési készséged van, önállóan tudsz dolgozni és döntéseket hozni

Amit mi ajánlunk neked:

  • Meghallgatunk és számítunk a véleményedre
  • Része lehetsz a HR döntéseknek
  • Újító ötletek megvalósíthatóságának lehetősége, együttműködő vezetés
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • Fiatalos, jó kedélyű, összeszokott, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat
  • Dolgozói kedvezmény a termékekre, családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Bejárás támogatása törvényi minimum feletti összeg
  • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.