Feladatok

  • Fehér galléros munkavállalók toborzása E2E
  • Sofőr toborzási feladatok nyomon követése, együttműködés a Toborzó kollégával
  • Munkaügyi adminisztráció és nyilvántartások vezetése
  • Csapatépítők, nyílt napok és vállalati rendezvények szervezése
  • HR folyamatok fejlesztése
  • Vezetőség és osztályok támogatása
  • A munkatársak integrációs folyamatának támogatása
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Havi elszámolási folyamatok koordinálása
  • Képzések szervezése, a lebonyolítás koordinálása

Elvárások

  • 1-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű a tömegközlekedés hiánya miatt
  • Munkajogi ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott személyiség
  • Önállóság

Előnyt jelent

  • Releváns felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Alapbér + SZÉP kártya
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Céges laptop és telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Inter-VM Trans Kft. 25 éves tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonban álló logisztikai szolgáltató. Dinamikusan fejlődő vállalkozásunk három telephelyén több mint 450 alkalmazottat foglalkoztat. Fő profilunk a nemzetközi közúti árufuvarozás és dolgozói személyszállítás. Cégünk partnereinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében – fuvarszervezési területen tapasztalattal rendelkező – ambiciózus HR Generalista munkatársat keres. Amennyiben szereti a kihívásokat, szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, jelentkezzen!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!