Amennyiben szimpatikus a lehetőség, akkor várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod csatolásával!

Folyamatosan fejlődő járműflotta, bővülő megbízások, és egy olyan munkakör, amiben az unalomnak nincs helye. Partnerünk az országban több telephellyel rendelkezik, belföldi és nemzetközi élelmiszer terítésben pedig ténylegesen profi a piacon.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Munkaügyi, TB és bérügyi adminisztrációs feladatok biztosítása (be- és kiléptetési folyamatok, az ehhez tartozó teljes dokumentáció elkészítése)

  • Bérszámfejtés előkészítése

  • Interjúztatás, kiválasztás, exit interjúk lebonyolítása

  • Napi kapcsolattartás társosztályokkal, könyveléssel

  • A felsővezetés teljeskörű támogatása HR oldalról

  • Részvétel a toborzás-kiválasztás teljes folyamatában

  • Új projektek HR támogatásának megszervezése

  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és meghatározott szervezettekkel

  • Hivatalos levelek, munkáltatói igazolások elkészítése

  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások készítése

  • Jogszabályok nyomon követése, betartása és betartatása a szervezetben

Amennyiben az alábbiakkal rendelkezel, akkor biztos a siker:

  • Középfokú szakirányú végzettség

  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat

  • Naprakész munkajogi ismeretek

  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség

  • Kiemelkedő kommunikációs készség

  • Magas szintű együttműködési készség

Nem feltétel, de előny:

  • Logisztikai-szállítmányozási piacon szerzett tapasztalat

  • „B” kategóriás jogosítvány

Mit tud nyújtani a cég?

  • Megegyezés szerinti bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés

  • Mobiltelefon és laptop

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002